biru hijau merah
A- A A+
1akses

 

 Aras 2, Blok 2, Menara Seri Wilayah, 62100 Presint 2, Putrajaya

 03 - 8889 7737

Bahagian Pengurusan Maklumat

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (03-8889 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Hjh. Wan Roshidah binti Wan Ismail Setiausaha Bahagian F54 7810 wanroshidah
Nor Akmal binti Mat Sarim Setiausaha Pejabat N29 7899 norakmal

Seksyen Aplikasi dan Laman Web

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (03-8889 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Nor Hazlin binti Jaapar Ketua Penolong Setiausaha F48 7836 norhazlin
Rohazita binti Mohamad Yusof Penolong Setiausaha Kanan F44 7931 rohazita
Wahidah binti Mohamed Penolong Setiausaha Kanan F44 7821 wahidah
Mazni binti Abas Penolong Setiausaha Kanan F44 7941 mazni
Noor Asmah binti Halimi Penolong Setiausaha Kanan F44 7966 nasmah
Ramlah binti Mohd Tawil Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Tinggi FA38 7886 ramlahmt
Ahmad Fahmie bin Abdullah Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7970 ahmadfahmie
Noore Mahyudin binti Salam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7952 noore
Erma Eiyana binti Suparman Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7950 erma.eiyana
Azizul Azuan bin Mohd Yusof Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7932 azuan

Seksyen Perancangan dan Pengurusan ICT
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (03-8889 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Hajijah binti Samian Penolong Setiausaha Kanan F44 7930 hajijah
Norfarizan binti Mohd Ali Mustawi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7716 norfarizan
Nurdiyana binti Baharudin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 7711 nurdiyana
Mohd Hasbullah bin Mohd Zamzuri Pembantu Operasi N11 7948 hasbullah
Seksyen Infrastruktur dan Keselamatan
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (03-8889 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
YM Tengku Natra binti Tengku Awang Ketua Penolong Setiausaha Kanan F52 7837 natra
Mohamad Sha bin Dawang Penolong Setiausaha Kanan F44 7769 mdsha
Marine Binti Salehat Penolong Setiausaha Kanan F44 7971 marine
Mohd Rusli bin Othman Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Tinggi FA38 7880 rusli
Ainal Faidza binti Alias Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan FA32 7623 ainal
Norlaila binti Ramli Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7935 laila
Nor Fizieyatu Amira binti Zaimi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7713 norfizieyatu
Mohd Zamri bin Che Noh Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 7714 mzamri
Kosong Juruteknik Komputer FT19 7712 -
Mohamad Redzuan bin A. Hamid Juruteknik Komputer FT19 7949 redzuan
Ahmad Syahrizan bin Musa Juruteknik Komputer FT19 7812 syahrizan
 

 

Dasar Privasi  | Dasar Keselamatan |  Penafian  |Peta Laman 
Hak Cipta Terpelihara 2016 © Kementerian Wilayah Persekutuan (KWP)
Sesuai dipapar menggunakan pelayar versi terbaru untuk Internet Explorer 10.0 dan ke atas, Mozilla Firefox 3.0 dan ke atas
& juga Google Chrome dengan resolusi 1280 X 800 dan ke atas.
Tarikh Kemaskini: 27/06/2017
iso intelek iso standards ukas management qrCode kwp
.