biru hijau merah
A- A A+

 

 Aras 6, Blok 2, Menara Seri Wilayah, 62100 Presint 2, Putrajaya

 03 - 8889 7920

Bahagian Perancangan Dasar

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Nor Shah bin Mohamed Setiausaha Bahagian JUSA C 88897801 norshah
Hambali bin Mohd Shukor Setiausaha Pejabat N32 88897802 hambali

Seksyen Dasar dan Antarabangsa

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL [([at]kwp.gov.my)]
Wan Ashbi @ Wan Maheran bin Leman Timbalan Setiausaha Bahagian M54 88897898 wanashbi
Muhammad Rushdi bin Ramli Ketua Penolong Setiausaha Kanan M52 88897897 mrushdi
Muhammad Faruq bin Md Yunus Ketua Penolong Setiausaha Kanan M52 88897879 faruq
Joanna Zahra Augustine Liom Ketua Penolong Setiausaha M48 88897901 joanna
Zurliza binti Ab Ghani Penolong Setiausaha Kanan M44 88897896 zurliza
Adibah binti Hassan Noorhadi Penolong Setiausaha Kanan M44 88923649 adibah
Zamzarina binti Mohd Fauzi Penolong Pegawai Tadbir Tinggi N36 88897890 zamzarina
Cik Husleza binti Che Hussin Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) N22 88897613 husleza
Nurul Izzah binti Ahmad Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88923605 nurulizzah
Norfara Idayu binti Nazeree Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897611 norfaraidayu
Ahmad Saipul Abdillah bin Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897665 saipulabdillah
Kosong Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 - -

Seksyen Perancangan Bandar
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Abdullah bin Daud Timbalan Setiausaha Bahagian M54 88897803 abdullah
Rajendra Cholan a/l Kathir Velan Ketua Penolong Setiausaha M48 88897654 rajendra
Mohd Noorsyafizal bin Che Lan @ Ahmad Ketua Penolong Setiausaha M48 88927832 syafizal
Norhafizah binti Ab.Karim Penolong Setiausaha Kanan M44 88897653 norhafizah
Kosong Penolong Setiausaha M41 88897813 -
Siti Roshidah binti Abd.Wahab Pegawai Perancang Bandar & Desa J41 88897884 siti.roshidah
Nik Norsuhailah binti Nik Dir Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897612 norsuhailah
Shah Nor Ramin bin Mohammad Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897660 shah
Nur Lim Ching Woon binti Abdullah Pelukis Pelan JA19 88923674 woon
Mohd Hasbullah bin Mohd Zamzuri Pembantu Operasi N11 88923674 hasbullah
Dasar Privasi  | Dasar Keselamatan |  Penafian  |Peta Laman 
Hak Cipta Terpelihara 2019 © Kementerian Wilayah Persekutuan
Sesuai dipapar menggunakan pelayar versi terbaru untuk Internet Explorer 10.0 dan ke atas, Mozilla Firefox 3.0 dan ke atas
& juga Google Chrome dengan resolusi 1280 X 800 dan ke atas. Tarikh Kemaskini: 20/08/2019
iso intelek iso standards ukas management qrCode kwp

 

.