biru  hijau  merah
A- A A+

 

 Aras 3, Blok 2, Menara Seri Wilayah, 62100 Presint 2, Putrajaya

 03 - 8889 7961

 Bahagian Khidmat Pengurusan

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Norahiza binti Abdul Rahman Setiausaha Bahagian JUSA C 88897960 norahiza
Ayu Zahrina binti Mohamed Zamberi Setiausaha Pejabat N29 88897833 ayuzahrina

 Seksyen Pengurusan Sumber Manusia

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Saiful Yusnor bin Mohd Yusuf Timbalan Setiausaha Bahagian M54 88897814 saiful

 Unit Darjah Kebesaran dan Fungsi Khas

FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Renny binti Lesa Ketua Penolong Setiausaha M48 88923681 renny
Sulia Niza binti Sulaiman Penolong Setiausaha Kanan M44 88897967 sulianiza
Kosong Penolong Setiausaha M41 88897979 -
Yung Afizah binti Md Shah Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897871 afizah
Nor Aizan binti Hamzah Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897945 noraizan
Nur Arfah Nadiah binti Md Said Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897870 arfah
Hakim bin Othman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897815 hakim

Perkhidmatan, Pengurusan Prestasi dan HRMIS
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Nurul Izza binti Hazizan Ketua Penolong Setiausaha M48 88897911 izza
Unit Perkhidmatan
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Noorazlina binti Mohd Noor Penolong Setiausaha Kanan M44 88923658 noorazlina
Kosong Pembantu Setiausaha Pejabat N19 - -
Nor Amira binti Abu Bakar Penolong Pegawai Tadbir N29 88923687 nor.amira
Syahrul Rizal bin Othman Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) N22 88897749 syahrulrizal
Noraishah binti Shamsuddin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897729 noraishah
Siti Aminah binti Robani Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897982 sitiaminah
Nor Haslinda binti Musa Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897974 haslinda.musa
Zura Emylia binti Mohd Zubir Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897743 zuraemylia
Muhammad Syibree bin Saharudin Pembantu Operasi N11 - syibree
Unit Pengurusan Prestasi & HRMIS
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Mohamad Khairul Azali bin Sahak Penolong Setiausaha Kanan M44 88897963 khairulazali
Najwa binti Hood Penolong Pegawai Tadbir N29 88897985 najwa
Syazwani binti Saleh Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897972 syazwani
Nurul Azuwa binti Saidin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897746 azuwa
Aemi Salwana binti Zulkafli Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897621 aemisalwana
Pembangunan Organisasi, Kompetensi, dan Psikologi
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Asfadilanor binti Mohd Noor Ketua Penolong Setiausaha M48 88897676 asfadilanor
Unit Pembangunan Organisasi
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Mashitah binti Anshah Penolong Setiausaha Kanan M44 88897892 mashitah
Intan Nurliyana binti Mohamed Japri Penolong Pegawai Tadbir N29 88897682 liyana.japri
Nur Farhana binti Farid Wajidi Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897747 farhana.farid
Azrol bin Azizan Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897624 azrol
Unit Pembangunan Kompetensi
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Mohammad Zahid bin Zainal Abidin Penolong Setiausaha M41 88897968 zahid
Sirajuddin bin Salahudin Penolong Pegawai Hal Ehwal Agama S29 88897981 sirajuddin.s
Siti Nurul Huda binti Mohamed Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897750 huda.mohamed
Mariah Hafiza binti Ghazali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897709 mariah
Kosong Pembantu Operasi N11 88923689 -
Unit Pengurusan Psikologi
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Nur Hasliza binti Abdullah Pegawai Psikologi S44 88897958 nur_hasliza
Nur Wahida binti Mohd Fauzi Penolong Pegawai Psikologi S29 88897741 nurwahida
Linda Tey Siaw Wei Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88923703 linda
Seksyen Pentadbiran dan Keurusetiaan
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Haizum binti Hamdan Timbalan Setiausaha Bahagian M52 88897846 haizum
Unit Registri dan Rekod
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Nur 'Izzati binti Bahurudin Pegawai Arkib S41 88897604 izzati
Yasmin binti Yusof Pembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) N19 88897739 yasmin
Unit Pentadbiran
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Afwan Afifi bin Yahaya Penolong Setiausaha Kanan M44 88897864 afwan
Ezenti Rubiyani binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir Tinggi N36 88897847 ezenti
Norhazura binti Mohd Noor Penolong Pegawai Tadbir N29 88923666 norhazura
Norsapidah binti Shahren Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897761 norsapidah
Nor Zalikha binti Abdul Aziz Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897762 norzalikha
Faridatul Husni binti Yazid Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897689 husni
Manisa binti Muhamad Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 88897736 manisa
Noorazwani binti Md Radzi Pembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) N19 88897842 noorazwani
Mat Norzaki bin Bahauddin Pemandu Kenderaan H14 88897705 norzaki
Mohd Hasrizal bin Hashim Pemandu Kenderaan H14 88897705 hasrizal
Mohd Fitri Idham bin Sentosa Pemandu Kenderaan H14 88897705 fitri
Zun Izuddin bin Mohammad Nor Pemandu Kenderaan H14 88897705 izuddin
Zamri bin Uyub Pemandu Kenderaan H11 88897705 zamri
Kosong Pemandu Kenderaan H11 88897705 -
Jefri bin Jantan Pemandu Kenderaan H11 88897705 jefri
Mohd Fadhlil Khaliq bin Zabri Pemandu Kenderaan H11 88897705 fadhlil
Zairul Hisham Bin Mohd Zin Pemandu Kenderaan H11 88897705 zairul
Khairul Onny Azfizul bin Muhamad Yusuf Pemandu Kenderaan H11 88897705 khairulonny
Amiaswandi bin Amihan Pemandu Kenderaan H11 88897705 amiaswandi
Firdaus bin Manani Pemandu Kenderaan H11 88897705 firdaus.manani
Senda binti Muhamad Desa Pembantu Operasi N11 88923640 senda
Siti Roshida binti Ismail Pembantu Operasi N11 88897687 roshidaismail
Unit Urusan Jemaah Menteri dan Parlimen
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Kosong Penolong Setiausaha Kanan M44 88897829 -
Muhammad Syahir Husin bin Rusfan Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32 88897684 syahirhusin
Nooraishah binti Huri Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32 88897902 aishah
Suzihaida binti Samsuddin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897765 suzihaida
Rozielawati binti Sharip Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897752 rozielawati
Unit Pengurusan Fasiliti,Aset dan Stor
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Maisarah binti Mat Isa Penolong Setiausaha Kanan M44 88897856 maisarah.isa
Faizul bin Yusuf Penolong Jurutera Kanan JA36 88897840 faizulyusuf
Johari bin Rahmat Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32 88897768 johari
Azzaman bin Moktar Penolong Pegawai Tadbir Kanan N32 88897859 azzaman
Mohd Fadzli bin Bidin Pembantu Tadbir Tinggi (Perkeranian/Operasi) N26 88893702 fadzli
Nur Mariati binti Che Wel Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897691 mariati
Ahmad Fuad bin Ahmad Faiz Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88923647 fuad.faiz
Jamaliah binti Johar Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22 88897959 jamaliah
Mohd Nasrulhanaphy bin Ahmad Ropi Pembantu Operasi N11 - nasrulhanaphy
Unit Pengurusan Pusat Sumber
FOTO NAMA JAWATAN GRED TELEFON (+603 ...) EMEL ([at]kwp.gov.my)
Rosnita binti Ab. Ghani Pustakawan S44 88897707 rosnita
Bibiana Rachel Anak Louison Ajut Pembantu Perpustakaan S19 88897706 bibiana

 

Dasar Privasi  | Dasar Keselamatan |  Penafian  |Peta Laman 
Hak Cipta Terpelihara 2022 © Kementerian Wilayah Persekutuan
Sesuai dipapar menggunakan pelayar versi terbaru untuk Internet Explorer 10.0 dan ke atas, Mozilla Firefox 3.0 dan ke atas
& juga Google Chrome dengan resolusi 1280 X 800 dan ke atas. Tarikh Kemaskini: 28/06/2022
iso intelek iso standards ukas management qrCode kwp

 

.